Social Media Belfort Hotel Brașov

Angajam barman-ospatar

Belfort Hotel angajează barman/ospătar full time sau part time.

Contact: 0754.044.211 (Cosmina) sau 0733.692.511 (Annick). Email: cosmina.gros@belfort.ro, annick.notteboom@belfort.ro

Rugăm prietenii să ne ajute cu un share!

Candidatul ideal
– Candidatul ideal are experienta in domeniu
– Este calificat in meseria de barman sau ospatar
– Are abilitati de comunicare
– Cunoaste limba engleza
– Este respectuos cu clientii
– Are spirit de echipa, este cinstit si corect cu clientii si firma

Descrierea jobului
– Servirea micului dejun catre clientii hotelului
– Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
– Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii
– Asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor
– Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite
– Persoana specializata si amabila
– Activitate specifica in bar de zi

Descrierea companiei
Hotel de 3 stele situat in centrul istoric al Brasovului, pe Strada Dobrogeanu Gherea nr.4, in spatele magazinului Star.

READ  Angajam reprezentant de vanzari

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

REZERVĂ ACUM