Social Media Belfort Hotel Brașov

Angajam barman-ospatar

Belfort Hotel angajează barman/ospătar full time sau part time.

Contact: 0754.044.211 (Cosmina) sau 0733.692.511 (Annick). Email: cosmina.gros@belfort.ro, annick.notteboom@belfort.ro

Rugăm prietenii să ne ajute cu un share!

Candidatul ideal
– Candidatul ideal are experienta in domeniu
– Este calificat in meseria de barman sau ospatar
– Are abilitati de comunicare
– Cunoaste limba engleza
– Este respectuos cu clientii
– Are spirit de echipa, este cinstit si corect cu clientii si firma

Descrierea jobului
– Servirea micului dejun catre clientii hotelului
– Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
– Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii
– Asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor
– Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite
– Persoana specializata si amabila
– Activitate specifica in bar de zi

Descrierea companiei
Hotel de 3 stele situat in centrul istoric al Brasovului, pe Strada Dobrogeanu Gherea nr.4, in spatele magazinului Star.

READ  Belfort Hotel a aplicat pentru accesarea măsurii “Granturi pentru capital de lucru acordate IMM-urilor”

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

REZERVĂ ACUM