Social Media Belfort Hotel Brașov

Angajam reprezentant de vanzari

Belfort Hotel caută Agent de Vânzări

Tel contact: 0733 692 511 – Annick Notteboom.
Email: annick.notteboom@belfort.ro

Candidatul ideal
Experienta in vanzari la un Hotel: minim 2 ani;
Cunostinte de promovare on line este un avantaj;
Cunoaşterea pieţei de produse hoteliere şi a particularităţilor ei;
Excelente abilitati de comunicare si prezentare scrisa si orala in romana si engleza;
Foarte bune abilitati de planificare, organizare, de negociere; implicare si capacitate de lucru, munca de teren;
Cunoştinţe foarte bune de utilizare PC incluzând Microsoft Office;

Descrierea jobului
Promoveaza serviciile si produsele societatii prin contactele telefonice;
Asigura cresterea continua a volumului de vanzari;
Raspunde de realizarea planurilor de vanzari precum si a obiectivelor/target-urilor de vanzari;
Asigura o buna promovare a produsului in mediul online;
Negociaza si semneaza contractele de vanzari produs;
Gestioneaza modul de realizare si utilizare a bazei de date referitoare la clienti;
Organizeaza si verifica modul de gestionare evenimente in cadrul complexului;

Descrierea companiei
Hotel Belfort – 3 stele – situat in centrul istoric al Brasovului, pe Strada Dobrogeanu Gherea nr.4, in spatele magazinului Star.

READ  Beroba Powerlunch

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

REZERVĂ ACUM