Social Media Belfort Hotel Brașov

Angajam reprezentant de vanzari

Belfort Hotel caută Agent de Vânzări

Tel contact: 0733 692 511 – Annick Notteboom.
Email: annick.notteboom@belfort.ro

Candidatul ideal
Experienta in vanzari la un Hotel: minim 2 ani;
Cunostinte de promovare on line este un avantaj;
Cunoaşterea pieţei de produse hoteliere şi a particularităţilor ei;
Excelente abilitati de comunicare si prezentare scrisa si orala in romana si engleza;
Foarte bune abilitati de planificare, organizare, de negociere; implicare si capacitate de lucru, munca de teren;
Cunoştinţe foarte bune de utilizare PC incluzând Microsoft Office;

Descrierea jobului
Promoveaza serviciile si produsele societatii prin contactele telefonice;
Asigura cresterea continua a volumului de vanzari;
Raspunde de realizarea planurilor de vanzari precum si a obiectivelor/target-urilor de vanzari;
Asigura o buna promovare a produsului in mediul online;
Negociaza si semneaza contractele de vanzari produs;
Gestioneaza modul de realizare si utilizare a bazei de date referitoare la clienti;
Organizeaza si verifica modul de gestionare evenimente in cadrul complexului;

Descrierea companiei
Hotel Belfort – 3 stele – situat in centrul istoric al Brasovului, pe Strada Dobrogeanu Gherea nr.4, in spatele magazinului Star.

READ  Press release - deschiderea hotelului Belfort

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

REZERVĂ ACUM